Specjalista ds. jakości
  • Międzyrzecz
specjalista ds. jakości
Międzyrzecz, Międzyrzecz, Lubuskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
15. 5. 2024

Masz pierwsze doświadczenie w pracy w dziale jakości? Praca ta sprawia Ci przyjemność i zależy Ci na dalszym rozwoju w tym kierunku? A dodatkowo znasz język angielski na poziomie komunikatywnym?

Świetnie trafiłeś/trafiłaś!

Dla jednego z naszych kluczowych klientów poszukujemy specjalisty ds. jakości. Praca ta da Ci możliwość rozwinięcia skrzydeł i dalszego rozwoju w tym kierunku.

Zapoznaj się z ofertą i aplikuj już dziś!

Oczekujemy

  • komunikatywny język angielski oraz polski w mowie i piśmie
  • doświadczenie w dziale jakości
  • znajomość Excela
  • zmysł techniczny
  • znajomość narzędzi jakościowych
  • mile widziane wykształcenie wyższe i podstawowe doświadczenie w pracy w systemie SAP
  • samoorganizacja pracy i ustalanie priorytetów przydzielonych zadań i obowiązków
  • samodzielność w podejmowaniu stanowiskowych decyzji

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę oraz stabilne zatrudnienie w dużym, międzynarodowym przedsiębiorstwie
  • szansę na rozwój zawodowy z możliwością zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia
  • wsparcie doświadczonych członków zespołu
  • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową oraz lunchową

Zadania

  • analiza zatrzymań wewnętrznych i podejmowanie działań naprawczych i prewencyjnych
  • rozpatrywanie reklamacji od klientów (zgodnie z metodą 8D)
  • tworzenie dokumentacji jakościowej (instrukcji, procedur i innych)
  • docelowo prowadzanie szkoleń dla inspektorów jakości, pracowników Działu Produkcji i pozostałych działów mających wpływ na ostateczną jakość wytwarzanych tub, zgodnie z funkcjonującym systemem szkoleń wewnętrznych
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych procesu wytwarzania tub i funkcjonowania systemu zapewnienia jakości
  • sporządzanie tygodniowych i miesięcznych raportów dotyczących wyników jakościowych

  • Praca Międzyrzecz
  • Międzyrzecz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851