Specjalista ds. jakości
  • Stanowice
specjalista ds. jakości
dolnośląskie, Stanowice, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
22. 5. 2024

Razem z naszym klientem (producentem i dystrybutorem stali) poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. jakości.

Jeśli masz min. 3 lata doświadczenia na zbieżnym stanowisku, zapraszamy do aplikacji!

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość systemów jakościowych oraz umiejętność ich zastosowania ISO 9001, IATF 16949
  • znajomość tematyki APQP, PPAP
  • znajomość procesów CTQ, CTP, CTS, CPK, MSA
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość procesów produkcyjnych takich jak cięcie laserowe, gięcie, spawanie
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • multisport 50% wartości pokrywa pracodawca
  • opieka medyczna LUXMED 50% wartości pokrywa pracodawca
  • PZU 50% wartości pokrywa pracodawca
  • ubezpieczenie grupowe na życie
  • pakiety ubezpieczeniowe, zdrowotne do wyboru i indywidualnej płatności
  • rodzinna, przyjazna atmosfera
  • możliwość rozwoju
  • możliwość elastycznego dopasowania godziny rozpoczęcia pracy do planu dnia

Zadania

  • nadzór i dbałość, aby produkt spełniał wszystkie normy i cechował się wysoką jakością zgodnie z wymaganiami klienta
  • tworzenie, przygotowanie i prowadzenie dokumentacji jakościowej na potrzeby klienta oraz firmy
  • przygotowanie dokumentacji do wzorcowania części
  • kontrola parametrów procesu oraz jakości wyrobów
  • opracowanie i wdrażanie nowych rozwiązań jakościowych
  • wprowadzanie działań mających na celu redukcję reklamacji
  • nadzór nad reklamacjami, wdrażanie działań zapobiegawczych i korygujących
  • nadzór i opieka nad procesem produkcyjnym z strony jakości
  • przygotowywanie planów kontroli oraz raportów pomiarów
  • ciągłe doskonalenie procesu pod względem efektywności, kosztów i jakości

  • Praca dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509