Specjalista ds. Jakości
  • Miszewo
pomorskie, Miszewo, pomorskie, Polska
InterKadra Sp. z o.o.
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • sprawdzanie parametrów jakościowych produktów, półproduktów i surowców zgodnie z zatwierdzonymi instrukcjami
  • dostosowanie parametrów jakościowych zgodnie z ustalonymi zasadami
  • zatwierdzanie produktów do pakowania
  • realizacja zleceń analiz laboratoryjnych
  • kalibracja laboratoryjnego sprzętu
  • wykonywanie ustalonych transakcji w SAP

Oczekujemy:

  • gotowości do pracy na 3 zmiany (6-14,14-22,22-6)
  • umiejętności obsług komputera
  • prawidłowego rozróżniania kolorów
  • dokładności, zwracania uwagi na szczegóły
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Mamy do zaoferowania:

    • umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z Klientem
    • stabilne zatrudnienie i możliwość dłuższej współpracy
    • wynagrodzenie podstawowe plus premie zmianowe
    • pracę w zakładzie produkcyjnym w Miszewie
    • częściowy zwrot kosztów dojazdu do pracy
    • ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty Multisport
    • premia roczna dla każdego pracownika związana z wynikami firmy

  • Praca pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567