Specjalista ds. jakości
  • Błonie
Błonie, Błonie, mazowieckie, Polska
Dawtona Frozen Sp. z o.o.
10. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Udział w opracowywaniu oraz aktualizacji dokumentacji systemu zarządzania jakością
  • Nadzór nad reklamacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Przeprowadzanie wewnętrznych audytów jakościowych
  • Przygotowywanie i prowadzanie szkoleń wewnętrznych dla pracowników
  • Opracowywanie specyfikacji produktów
  • Uczestnictwo w audytach drugiej i trzeciej strony
  • Udział w optymalizowaniu i rozwoju procesów kontroli jakości
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych
  • Nadzór nad realizacją zaleceń po audytowych
  • Gromadzenie i analiza danych jakościowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe: technologia żywności, bezpieczeństwo żywności, towaroznawstwo, gastronomia lub pokrewne
  • Doświadczenie w obszarze zarządzania jakością w przemyśle spożywczym
  • Znajomość wymagań standardów zarządzania jakością (IFS, BRC)
  • Dobra organizacja pracy, sumienność i systematyczność
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B1/B2

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej, znaczącej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Program poleceń pracowniczych

  • Praca Błonie
  • Błonie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544