Specjalista ds. Jakości
  • Międzyrzec Podlaski
Międzyrzec Podlaski, Międzyrzec Podlaski, lubelskie, Polska
Dr Gerard Sp. z o.o.
17. 4. 2024

Dr Gerard to firma z długoletnią tradycją produkcji wyjątkowych ciastek, wafelków i słonych przekąsek. Posiada 2 zakłady produkcyjne, w których zatrudnia ponad tysiąc pracowników oraz zajmuje wysoką i ugruntowaną pozycję na rynku.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Główne zadania:

  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji systemu zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności na zgodność z normami IFS, BRC, aktualnymi przepisami prawnymi oraz wymaganiami klientów polskich i zagranicznych.
  • Planowanie i przeprowadzanie szkoleń systemowych oraz weryfikacja ich skuteczności.
  • Realizacja programu audytów wewnętrznych oraz inspekcji GMP, GHP.
  • Zarządzanie reklamacjami wyrobów gotowych oraz surowców i materiałów do produkcji.
  • Udział w audytach zewnętrznych i audytach dostawców.
  • Współpraca z organami urzędowej kontroli żywności.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – Technologia żywności lub pokrewne.
  • Min 2 –letnie udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w przemyśle spożywczym.
  • Znajomość systemu HACCP oraz norm BRC, IFS.
  • Komunikatywność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dokładność i sumienność.
  • Zdolności analityczne.
  • Umiejętność obsługi komputera (w tym Pakiet Microsoft Office).
  • Dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie – wymaganie konieczne.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej i wysokiej pozycji na rynku.

  • Możliwość ciągłego rozwoju w dynamicznej, szybko rozwijającej się firmie.

  • Atrakcyjne benefity pozapłacowe.

  • Praca Międzyrzec Podlaski
  • Międzyrzec Podlaski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179