SPECJALISTA DS JAKOŚCI
  • Jastrzębie-Zdrój
Jastrzębie-Zdrój, Jastrzębie-Zdrój, Śląskie, Polska
HAGA PLUS Sp z o.o.
3. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • doskonalenie systemu zapewnienia jakości;
  • obsługa reklamacji konsumenckich ;
  • nadzorowanie obsługi sprzętu kontrolno-pomiarowego oraz ich walidacja ;
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji systemowej zgodnie z wytycznymi standardu IFS oraz wymaganiami Klienta;
  • szkolenie pracowników zakresie GMP, GHP, HACCP;
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych;
  • reprezentowanie zakładu podczas audytów zewnętrznych, kontroli oraz inspekcji weterynaryjnych;
  • rozwiązywanie problemów jakościowych oraz tworzenie działań korekcyjnych i korygujących ;
  • wykonywanie wymazów czystościowych;
  • współpraca w zakresie wykonywania analiz laboratoryjnych z zewnętrznymi laboratoriami;
  • współpraca z pracownikami innych działów.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe w dziedzinie technologii żywności i żywienia, zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności, towaroznawstwo oraz podobne;
  • charyzma;
  • sumienność;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane;
  • znajomość MS OFFICE;
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych;
  • język angielski na poziomie min. A2 (mile widziana znajomość na poziomie B1);
  • umiejętności prowadzenia audytów wewnętrznych.

OFERUJEMY:
  • pracę w rozwijającej się firmie;
  • miłą atmosferę i zespół doświadczonych ludzi
  • zdobycie doświadczenia w obszarach jakościowych;
  • możliwość doskonalenia zawodowego poprzez udział w kursach i szkoleniach
  • bony frekwencyjne na zakupy w sklepie firmowym;
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • bogaty pakiet opieki medycznej

  • Praca Jastrzębie-Zdrój
  • Kontroler jakości Jastrzębie-Zdrój
  • Specjalista ds. transportu Jastrzębie-Zdrój
  • Specjalista ds. HR Jastrzębie-Zdrój
  • Specjalista ds. turystyki Jastrzębie-Zdrój
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Jastrzębie-Zdrój
  • Specjalista ds. ofertowania Jastrzębie-Zdrój
  • Specjalista ds. Zarządzania Jastrzębie-Zdrój
  • Specjalista ds. Eksportu Jastrzębie-Zdrój
  • Specjalista ds. finansów Jastrzębie-Zdrój
  • Specjalista ds. reklamy Jastrzębie-Zdrój
  • Jastrzębie-Zdrój - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521