Specjalista ds. IT
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
PPH TEMAR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
1. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja, konfiguracja i obsługa sprzętu komputerowego i oprogramowania użytkowego
  • Monitorowanie, konserwowanie i utrzymywanie w optymalnej wydajności systemów operacyjnych Windows
  • Bieżące wsparcie użytkowników w zakresie sprzętu IT oraz systemów operacyjnych
  • Instalacja, konfiguracja i obsługa oprogramowania ERP XL
  • Obsługa oprogramowania VDG Sense, i-Protect
  • Konsola zarządzania programem antywirusowym ESET
  • Utrzymanie serwera pocztowego, strony www

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Płynne posługiwanie się systemem Windows
  • Podstawowa znajomość systemu operacyjnego Linux
  • Znajomość zagadnień związanych z sieciami komputerowymi
  • Zaangażowanie w realizację zadań, samodzielność i inicjatywa
  • Doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w firmach produkcyjnych
  • Doświadczenie z oprogramowaniem WMS
  • Znajomość systemu ERP XL Comarch

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Motywacyjny system premiowy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów:
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Możliwość skorzystania z systemu opieki zdrowotnej
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Bony świąteczne
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Katowice
  • Specjalista ds. telekomunikacji Katowice
  • Specjalista ds. PR Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536