Specjalista ds. IT
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
REMONDIS Sp. z o.o.
15. 8. 2024

REMONDIS to rodzinna marka o niemieckich korzeniach, jedno z największych przedsiębiorstw na świecie zajmujące się recyklingiem i kompleksową gospodarką odpadami. Działa w 34 krajach świata i świadczy usługi dla ponad 30 mln mieszkańców.

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Twój zakres obowiązków:

  • Analiza potrzeb w zakresie wdrażanych rozwiązań
  • Współpraca z działem programistów nad zmianami i implementacją rozbudowy systemu ERP
  • Wsparcie użytkowników systemu - analizowanie i rozwiązywanie zgłaszanych problemów
  • Konfigurowanie baz danych
  • Szkolenia użytkowników z obsługi systemu
  • Wsparcie po wdrożeniu

Szukamy Ciebie jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie z systemami ERP oraz możesz zaprezentować zebrane doświadczenie
  • Masz upór, zacięcie w uczeniu się i logicznym zestawianiu ze sobą różnych procesów
  • Posiadasz umiejętność analizy istniejących procesów oraz ich optymalizacji w kontekście wdrażanego systemu
  • Nie boisz się pytać, ale z drugiej strony jesteś samodzielny
  • Dobrze znasz język niemiecki w mowie i piśmie (z uwagi na to, że nasz system ERP jest autorski (powstawał 20 lat temu) oraz nadal jest rozwijany w Niemczech, a codzienna praca będzie wiązała się z kontaktem z osobami niemieckojęzycznymi oraz czytaniem dokumentacji, która także jest po niemiecku
  • Masz wiedzę na temat architektury rozwiązań IT, integracji systemów oraz baz danych
  • Posiadasz zdolność do wsparcia użytkowników z zakresu IT (pomoc zdalna/na miejscu w zakresie administrowania/użytkowania oprogramowania komputerów)
  • Masz umiejętność efektywnej komunikacji z różnymi interesariuszami, w tym menedżerami oraz użytkownikami końcowymi
  • Potrafisz przedstawić czym do tej pory zajmowałeś się i zaprezentować swoje doświadczenie
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B
  • Masz chęć do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Jesteś gotowy do odbywania podróży służbowych (ok. 30%)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę na samodzielnym stanowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym zespole
  • Pakiet benefitów

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Bydgoszcz
  • Specjalista ds. reklamy Bydgoszcz
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bydgoszcz
  • Specjalista ds. PR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. turystyki Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Bydgoszcz
  • Specjalista ds. finansów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zakupów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. marketingu Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648