Specjalista ds. IT
  • Starachowice
Starachowice, Starachowice, mazowieckie, Polska
HAYS
16. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Starachowice
NR REF.: 1187933

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Starachowice
Rodzaj umowy: dowolona
Współpraca: współpraca długofalowa
Godziny pracy: elastyczno-biznesowe
Model pracy: hybrydowy/stacjonarny

Zarys projektu i obowiązki:
• administracja bazami danych Oracle
• administracja i wsparcie dla systemu WebXL
• administracja serwerem aplikacji (Tomcat)
• administracja serwerami baz danych (Oracle)
• optymalizacja wydajności, analiza, wsparcie w optymalizacji procesów biznesowych
• projektowanie baz danych Oracle
• współpraca z działami fachowymi w zakresie m.in. gospodarki magazynowej (uzgadnianie stanów magazynowych, ceny ewidencyjne, przeceny miesięczne, wsparcie zamknięcia miesiąca), oraz finansów (skanowanie dokumentów, platforma KseF)

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe,
• Doświadczenie zawodowe w pracy w IT – obowiązkowe ,
• Znajomość języka angielskiego (opcjonalnie),
• Niezależny, kooperacyjny i komunikatywny styl pracy

Co otrzymasz:
• Długofalową współpracę z Klientem
• Błyskawiczny proces rekrutacyjny – 1 etap rekrutacji
• Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
• Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
1. Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
2. Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
3. Rozmowa techniczna z Klientem – spotkanie online (ok. 1h)
4. Oferta
5. Witamy w projekcie!

  • Praca Starachowice
  • Starachowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544