Specjalista ds. IT
  • Smolice
specjalista ds. IT
łódzkie, Smolice, łódzkie, Polska
Investa Sp. z o.o.
5. 9. 2024

Dział IT w Investa jest jednym z kluczowych obszarów firmy, który odpowiada za zapewnienie sprawnego, niezawodnego i efektywnego działania systemów informatycznych. Nasz Zespół składa się z ekspertów różnych dziedzin IT, w tym administratorów systemów, programistów i techników wsparcia użytkowników. Ich praca jest kluczowa dla funkcjonowania przedsiębiorstwa i wymaga ciągłego doskonalenia oraz śledzenia najnowszych trendów w dziedzinie IT.

Dział IT zajmuje się także nadzorem nad bezpieczeństwem informacji oraz ochroną przed zagrożeniami cybernetycznymi, które mogłyby narazić na szwank dane firmowe i wrażliwe informacje klientów.

Promujemy dzielenie się wiedzą, oferujemy elastyczność doboru rozwiązań, w tym możliwość proponowania nowych metod czy technologii.

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie techniczne w ramach pierwszej linii wsparcia IT (bezpośrednio i zdalnie) dla użytkownika końcowego z wykorzystaniem systemu ticketowego (Jira Service Desk)
  • instalacja i konfiguracja oprogramowania systemowego i biznesowego
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów w zakresie funkcjonowania komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania
  • monitorowanie działania zasobów IT oraz zgłaszanie i reagowanie na nieprawidłowości
  • eskalowanie do drugiej linii Wsparcia/Zespołu Developerów
  • prowadzenie ewidencji zasobów IT oraz dbanie o jej aktualność.
  • kontakt ze wsparciami technicznymi dostawców sprzętu i oprogramowania,
  • uczestnictwo w nowych projektach realizowanych przez zespół

Nasze wymagania

  • umiejętność instalacji, konfiguracji, diagnostyki i obsługi komputerów, laptopów, telefonów z systemem Windows/Android/iOS
  • znajomość pakietu Microsoft Office 365/M365
  • wysoki poziom zdolności komunikacyjnych
  • zaangażowanie, orientacja na klienta oraz chęci do nauki i współpracy zespołowej - to warunek konieczny
  • umiejętność ustalania priorytetów, dobra organizacja własnej pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w Dziale HelpDesk lub pokrewnym Dziale Wsparcia Użytkownika
  • znajomość Microsoft Active Directory
  • znajomość podstaw sieci LAN

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B w trybie stacjonarnym w Pruszczu Gdańskim lub Strykowie
  • wsparcie w okresie wdrożenia
  • dostęp do najnowszych technologii
  • możliwość rozwijania swojej osoby, wiedzy i umiejętności
  • pakiet benefitów (Luxmed, Multisport, dofinansowanie kosztów wakacji, nauka języka, ubezpieczenie na życie)
  • dobrą, koleżeńską atmosferę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię roczną

  • Praca łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584