Specjalista ds. Inżynierii Produkcji
  • Bramki
mazowieckie, Bramki, mazowieckie, Polska
Suszarnia Warzyw Jaworski Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa
6. 9. 2024
Informacje o stanowisku

O nas:

Nasze przedsiębiorstwo jest jednym z największych w Europie producentów suszonych warzyw. Jesteśmy firmą rodzinną z czterdziestoletnią tradycją. Obecnie produkujemy około 8000 ton suszonych warzyw rocznie. Naszymi głównym produktami są suszona marchew, pasternak, seler-korzeń i liść, por, pietruszka-korzeń i liść, burak czerwony, kapusta, kalafior, zielona fasolka, cukinia oraz koper. Klientami naszej firmy są zarówno krajowi, jak i zagraniczni odbiorcy. Produkty dostarczamy do wszystkich krajów europejskich, a także do Azji, Afryki, Ameryki Północnej, Środkowej oraz Południowej.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej i szybko rozwijającej się polskiej, rodzinnej firmie, z przyjazną kulturą organizacyjną, będącą liderem w swojej branży;
  • Możliwość rozwoju oraz doskonalenia umiejętności zawodowych;
  • Szkolenia wdrożeniowe oraz produktowe.

Poszukiwany Profil Kandydata:

  • Doświadczenie w obszarach: produkcyjnym, technicznym, technologicznym lub podobnego typu w branży spożywczej;
  • Dobra znajomość wymagań technicznych, sanitarno-higienicznych w branży spożywczej (wg standardów IFS, FSSC, BRC itp.);
  • Język angielski - komunikatywny;
  • Wysoka samodzielność w wykonywaniu obowiązków.

Mile widziane

  • Wykształcenie techniczne

Zakres Obowiązków:

  • Prowadzenie projektów zakupu, wdrożenia maszyn, urządzeń i części eksploatacyjnych wykorzystywanych w obszarach produkcyjnych i technicznych;
  • Analiza wykonania i wydajności procesów produkcyjnych;
  • Weryfikacja rozliczeń produkcyjnych;
  • Zakup opakowań tj. big-bagi, worki, wkładki foliowe itp;
  • Inicjowanie i prowadzenie działań w kierunku usprawnień (pod kątem infrastruktury i organizacji pracy), podniesienia wydajności, efektywności procesów produkcyjnych;
  • Wsparcie działów produkcyjnych w prowadzonych procesach oraz działu logistyki w planowaniu produkcji.

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567