Specjalista ds. inwestycji i remontów.
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Sąd Apelacyjny w Warszawie
17. 7. 2024

Proszę o wysyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres lub składanie osobiście:Biuro Obsługi Interesantów Sądu Apelacyjnego w WarszawiePl. Krasińskich 2/4/600-207 WarszawaPokój 0A16Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 31 lipca 2024r.Lista kandydatów zakwalifikowanych do II etapu konkursu zostanie opublikowana w dniu 7 sierpnia 2024r.

OK.110.29.2024

Obowiązki

  • udział w czynnościach dotyczących realizacji inwestycji budowlanych,
  • udział w opracowywaniu programów inwestycji dotyczących sądów apelacji warszawskiej,
  • nadzór i aktualizacja harmonogramów wydatków majątkowych,
  • prowadzenie i aktualizowanie bazy lokalowej jednostek sądownictwa w apelacji warszawskiej,
  • prowadzenie ewidencji nieruchomości gruntowych jednostek sądownictwa w apelacji warszawskiej,
  • przygotowanie dokumentów do uzgodnień i zezwoleń na realizacje inwestycji drogowych w odniesieniu do dróg gminnych,
  • przygotowywanie dokumentów do archiwizacji.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe co najmniej na poziomie studiów pierwszego stopnia
  • (kierunki: administracja lub ekonomia) dodatkowo mile widziane studia podyplomowe kierunkowe (kierunki: gospodarka nieruchomościami, zarządzanie nieruchomościami),
  • doświadczenie zawodowe minimum 3 lata w administracji publicznej na stanowisku ze zbliżonym do opisanego zakresem zadań,
  • znajomość procesu inwestycyjnego w zakresie: sporządzania dokumentacji projektowych i uzyskiwania niezbędnych decyzji administracyjnych oraz uzgodnień w toku projektowania, procedur administracyjnych, realizacji inwestycji i remontu;
  • umiejętność obsługi programów (pakiet MS Office);
  • kandydat nie może być karany za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe i nie może być prowadzone przeciwko kandydatowi postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe,
  • pełna zdolność do czynności prawnych i nieposzlakowana opinia.

Oferujemy

  • pracę przy dużych i ważnych projektach, dających możliwość rozwoju,
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • dodatek za wieloletnią pracę – zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne – zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • możliwość zakupu na preferencyjnych warunkach ubezpieczenia na życie i opieki medycznej,
  • możliwość dofinansowania do nauki języków obcych,
  • pracę w przyjaznym zespole,
  • dofinansowanie do zakupu okularów/soczewek korekcyjnych do pracy przy komputerze,
  • możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • dofinansowanie do kart Multisport.

  • Podanie o zatrudnienie na powyższym stanowisku adresowane do Dyrektora Sądu Apelacyjnego w Warszawie z zaznaczeniem sygnatury konkursu.
  • Wypełniony i własnoręcznie podpisany kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie
  • Kopia dokumentu ukończenia studiów wyższych.
  • Kopie dokumentów potwierdzających przebieg zatrudnienia.
  • Oświadczenie, że przeciwko kandydatowi nie jest prowadzone postępowanie przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe
  • Oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych.
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych – jeśli w zakresie tych danych zawarte są inne dane niż wymagane w kwestionariuszu, w tym szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO.
  • W przypadku przekazania danych osobowych innych niż wskazanych w kwestionariuszu, np. zawartych w dokumentach innych niż wymienionych w ogłoszeniu o konkursie, wymagane jest pisemne oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.
  • Kwestionariusz wraz z oświadczeniami dostępny jest na stronie Sądu Apelacyjnego w Warszawie pod adresem www.waw.sa.gov.pl w zakładce "Oferty pracy/ważne dokumenty".
  • Oświadczenia winny być podpisane własnoręcznie.
  • Dokumenty zawierające braki formalne nie będą rozpatrywane.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544