Specjalista ds. inwestycji i nieruchomości
  • Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
14. 7. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zarządzanie wszystkimi fazami projektu;

  • koordynacja prac zespołów projektowych i wykonawczych;

  • prowadzenie oraz nadzór nad bieżącymi i planowanymi projektami w fazie przedprojektowej;

  • realizacja projektów zgodnie z harmonogramem oraz zakresem i planowanym budżetem;

  • utrzymywanie i aktualizacja rejestrów projektu, zarządzanie zmianami, analiza ich wpływu oraz zrządzanie ryzykiem;

  • raportowanie postępu prac, przygotowanie i prezentacja sprawozdań;

  • zapewnienie prawidłowej realizacji zadań z zakresu utrzymania nieruchomości oraz infrastruktury budynków od strony ekonomicznej, terminowej i jakościowe;

  • planowanie i wdrażanie działań prewencyjnych, programu napraw i remontów;

  • utrzymywanie nieruchomości w pełnej sprawności technicznej;

  • prowadzenie ksiąg obiektów budowlanych, dbanie o jej aktualność i kompletność;

  • organizowanie działań naprawczych w sytuacjach awaryjnych;

  • udział w naradach i spotkaniach z Inwestorem, Klientem, Podwykonawcami;

  • prowadzenie stosownej dokumentacji i jej weryfikacja podczas całego procesu inwestycyjnego.

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – WARUNEK KONIECZNY;

  • prawo jazdy kat. B – WARUNEK KONIECZNY;

  • wykształcenie wyższe techniczne;

  • doświadczenie w opracowywaniu budżetów i kosztorysowania;

  • uprawnienia budowlane (architektoniczne/konstrukcyjno-budowlane) – mile widziane;

  • kompetencje w zakresie instalacji HVAC – mile widziane;

  • harmonogramowanie realizacji inwestycji (MS PROJECT) – mile widziane;

  • dobra znajomości prawa budowlanego oraz przepisów techniczno-budowlanych;

  • praktyczna znajomość Excela;

  • umiejętność czytania rysunków technicznych;

  • silnie rozwinięte zdolności analityczne;

  • determinacja w realizacji celów;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym – mile widziana;

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę;

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia;

  • dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej;

  • pakiet ubezpieczeń;

  • dofinansowanie do karty MultiSport;

  • platformę szkoleniową do nauki języków obcych;

  • dofinansowanie do wypoczynku.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

  • Praca Jelcz-Laskowice
  • Jelcz-Laskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584