Specjalista ds. inwentaryzacji wózki widłowe
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, śląskie, Polska
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
2. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie procedur inwentaryzacyjnych
  • Planowanie inwentaryzacji
  • Organizacja inwentaryzacji / wiodąca rola pomocnicza dla szefa komisji inwentaryzacyjnej, organizacja spotkań, przeszkolenie członków komisji spisowych i inwentaryzacyjnych z procedur inwentaryzacyjnych / nadzór nad spisem
  • Wprowadzenie wyników inwentaryzacji do systemu ERP
  • Nadzór na wyjaśnieniem różnic inwentaryzacyjnych
  • Przygotowanie podsumowań, protokołów i wniosków z inwentaryzacji
  • Przygotowanie, przeprowadzenie oraz nadzorowanie procesu 5S u techników serwisu
  • Nadzór nad urządzeniami kontrolno-pomiarowymi
  • Wsparcie techników w zakresie regularnego nadzorowania stoków części w magazynach techników
  • Mobilność, dyspozycyjność na terenie kraju

Nasze wymagania

  • 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Podstawowa wiedza z zakresu zarządzania procesami
  • Wysokie umiejętności planowania i organizacji
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość przepisów BHP

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premię roczną
  • Umowę o pracę
  • Elastyczny czas pracy
  • Profesjonalne wdrożenie – szkolenie ogólnofirmowe oraz stanowiskowe (w tym wprowadzające szkolenie techniczne)
  • Auto służbowe (także do użytku prywatnego); laptop oraz telefon
  • Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną (pakiet Medicover oraz duża sieć placówek medycznych współpracujących w całej Polsce)
  • Multikafeterię MyBenefit (w tym kartę MultiSport dla ceniących aktywność fizyczną)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta lunchowa Edenred
  • Kompleksowy program wellbeingowy: platforma Wellbee
  • Premia za staż pracy
  • Porady prawne
  • Dofinansowanie urlopu
  • Dofinasowanie studiów podyplomowych lub MBA
  • Dofinansowanie szkoleń, w tym nauki języka angielskiego
  • Możliwość dołączenia do firmowej grupy aktywnych biegaczy oraz rowerzystów
  • Bezpłatny parking (Jaktorów)

  • Praca Sosnowiec
  • Specjalista ds. reklamy Sosnowiec
  • Specjalista ds. telekomunikacji Sosnowiec
  • Specjalista ds. PR Sosnowiec
  • Specjalista ds. turystyki Sosnowiec
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Sosnowiec
  • Specjalista ds. finansów Sosnowiec
  • Specjalista ds. Sprzedaży Sosnowiec
  • Specjalista ds. Zakupów Sosnowiec
  • Specjalista ds. marketingu Sosnowiec
  • Specjalista ds. ofertowania Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721