Specjalista ds. instalacji sanitarnych w Zespole Przygotowania Inwestycji i Remontów
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Uniwersytet Wrocławski
23. 5. 2024

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko specjalisty

ds. instalacji sanitarnych w Zespole Przygotowania Inwestycji i Remontów

w Dziale Inwestycji i Remontów

Nazwa stanowiska: specjalista ds. instalacji sanitarnych w Zespole Przygotowania Inwestycji i Remontów

Wymiar etatu: pełny etat

Liczba etatów: 1

Główne obowiązki

  • Ocena stanu instalacji i urządzeń sanitarnych przeznaczonych do remontu w istniejących budynkach.
  • Opracowanie wytycznych dla instalacji sanitarnych dla projektowanych budynków.
  • Analiza dokumentacji archiwalnych dotyczących remontowanych budynków.
  • Opracowanie opisu przedmiotu zamówienia (OPZ) w zakresie instalacji sanitarnych.
  • Wykonanie szacunkowej wyceny prac projektowych.
  • Opracowanie zapytań ofertowych oraz części merytorycznej do przetargu publicznego.
  • Prowadzenie zleconego projektu od strony UWr (prowadzenie spotkań koordynacyjnych z projektantami i użytkownikami obiektów, kontrola prac projektowych i niezbędnych uzgodnień).
  • Sprawdzenie dokumentacji projektowej, jej kompletności oraz zgodności wykonania zgodnie z umową, ustaleniami i uzgodnieniami dokonywanymi w trakcie jej opracowywania oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
  • Odbiór dokumentacji projektowej.
  • Przygotowanie niezbędnych materiałów i dokumentów celem pozyskiwania środków finansowych na realizację zadań inwestycyjnych i remontowych.
  • Współpraca z Zespołem Realizacji Inwestycji i Remontów i Nadzoru Technicznego w trakcie realizacji remontów i inwestycji.

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Biegła obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel, oraz specjalistycznych programów typu AutoCad oraz umiejętność sprawdzania dokumentacji projektowo-kosztorysowych.
  • Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w projektowaniu branży instalacji sanitarnych.
  • Znajomość procedur, trybów i przepisów dotyczących uzgodnień i postępowań administracyjnych.
  • Uprawnienia budowlane projektowe w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych.
  • Praktyczna znajomość przepisów ustawy Prawo Budowlane.
  • Zorganizowanie, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie i chęć dalszego rozwoju.
  • Samodzielność, pracowitość, stanowczość i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność i kreatywność.

Wymagania pożądane

  • Znajomość całego procesu inwestycyjnego.
  • Wytrwałość, skrupulatność, dokładność i cierpliwość.
  • Umiejętność wstępnego szacowania kosztów inwestycji.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni.
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę).
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”.
  • Możliwość skorzystania z karty multisport.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia opieki medycznej.
  • Dofinansowanie wypoczynku.
  • Dofinansowanie wypoczynku dzieci.
  • Preferencyjne pożyczki.

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Wrocław
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Wrocław
  • Specjalista ds. kadr i płac Wrocław
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Wrocław
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Wrocław
  • Specjalista ds. telekomunikacji Wrocław
  • Specjalista ds. PR Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509