Specjalista ds. instalacji i pomiarów
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
IRIS Telecommunication Poland Sp. z o.o.
7. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Udział w jazdach optymalizacyjnych i certyfikacyjnych sieci GSMR, w tym pełnienie dyżurów w celu zapewnienia bezawaryjnej pracy sieci w trakcie jazd
  • Wykonywanie pomiarów i sprawdzeń torów antenowych
  • Zmiany (korekty) ustawień azymutów i tiltów anten
  • Praca na masztach telekomunikacyjnych (pow. 3 m)
  • Obsługa obiektów GSMR (przeglądy, testy, współpraca z podwykonawcami w zakresie utrzymania)
  • Praca w delegacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie o profilu technicznym (telekomunikacja, informatyka, automatyka, elektrotechnika)
  • Komunikatywność i wysoka kultura pracy instalatorskiej
  • Zmysł techniczny, samodzielność, umiejętność planowania i organizacji pracy
  • Sumienność i dokładność
  • Dyspozycyjność (delegacje są wpisane w charakter tej pracy)
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego (podstawowe czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej)
  • Prawo jazdy kat. B min. 2 lata
  • Zmysł techniczny i smykałka do pracy przy różnych urządzeniach technicznych

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań
  • Szkolenia wprowadzające w zagadnienia GSMR oraz budowę sieci radiowej
  • Wsparcie zespołu na etapie wdrożenia w projekt i późniejszym
  • Szeroki pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa)
  • Różnorodność wykonywanych zadań
  • Pracę w zgranym, otwartym i rozwijającym się zespole
  • Możliwość zbudowania technicznej ścieżki zawodowej

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. kadr i płac Łódź
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Łódź
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Łódź
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Łódź
  • Elektromonter pomiarów Łódź
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567