Specjalista ds. Informatyki
  • Kobylarnia
kujawsko-pomorskie, Kobylarnia, kujawsko-pomorskie, Polska
KOBYLARNIA S.A.
23. 5. 2024

Ponad 30 lat historii, niemal tysiąc zrealizowanych kontraktów, i ponad 1000 pracowników - MIRBUD S.A. działa we wszystkich segmentach budownictwa na terenie całego kraju i poza jego granicami.

Dzisiaj Grupa Kapitałowa MIRBUD to cztery spółki, dzięki którym możemy prowadzić zdywersyfikowaną działalność na wielu obszarach:

  • MIRBUD S.A. – budownictwo przemysłowe, budynki użyteczności publicznej, budownictwo komercyjne, budownictwo mieszkaniowe, inżynieria drogowa;

  • KOBYLARNIA S.A. – inżynieria drogowa, budowa dróg i mostów;

  • JHM DEVELOPMENT S.A. – działalność deweloperska;

  • MARYWILSKA 44 Sp. z o.o. – wynajem powierzchni komercyjnych, Centrum Handlowe i Park Handlowy MARYWILSKA 44  w Warszawie, park magazynowo - logistyczny w Ostródzie.

Twój zakres obowiązków

  • obsługa informatyczna procesów firmy budowlanej
  • gospodarowanie i nadzór nad zasobami informatycznymi i telekomunikacyjnymi firmy
  • zarządzanie dostępem do sieci Internet
  • nadzór nad funkcjonowaniem lokalnych sieci komputerowych firmy
  • planowanie, realizacja zakupów i zarządzanie informatycznymi zasobami sprzętowymi firmy
  • zakupy, konfiguracja oraz utrzymanie oprogramowania serwerowego i desktopowego
  • tworzenie i prowadzenie polityki dysponowania licencjami oprogramowania
  • obsługa pozostałych aktywności informatycznych w zakresie funkcjonowania firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: Informatyka
  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość zagadnień sprzętowych i systemowych budowy sieci LAN
  • umiejętność zarządzania przewodowymi i bezprzewodowymi sieciami komputerowymi LAN
  • umiejętność konfiguracji systemów operacyjnych serwerów danych i aplikacji serwerowych
  • znajomość zasad konfiguracji baz danych
  • znajomość zasad funkcjonowania systemów elektronicznego gromadzenia i obiegu dokumentów
  • znajomość narzędzi analizy danych
  • prawo jazdy kat. B, samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego
  •  znajomość systemu SAP ERP
  • znajomość obsługi sprzętu Mikrotik

To oferujemy

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy

  • Praca kujawsko-pomorskie
  • kujawsko-pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509