Specjalista ds. Importu / Kupiec
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Klient portalu Praca.pl
28. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

  • Ścisła współpraca z Kontrahentami z zagranicy, planowanie zamówień, organizowanie dostaw, kontrola stanów magazynowych
  • Kontrola poprawności i kompletności dokumentów potrzebnych do realizacji odpraw celnych w imporcie oraz eksporcie
  • Tworzenie i kontrola poprawności deklaracji celno-podatkowych
  • Opracowywanie raportów, analiz i zestawień
  • Współpraca z innymi działami w zakresie dostaw importowych oraz eksportowych

Wymagania
  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Excel, wymóg konieczny (praca na dużej bazie danych, tabele przestawne, rotacja zapasów)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum rok
  • Znajomość zasad, przepisów i dobrych praktyk w obszarach: Zarządzanie transportem; Odprawy celne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra organizacja pracy własnej, zdolność ustalania priorytetów i wykonywanie zadań w wyznaczonym czasie
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w dynamicznym zespole
  • Prywatna opieka medyczna (Medicover)
  • Zniżki na zakup asortymentu
  • Darmowy parking dla pracowników

  • Praca Warszawa
  • Kupiec Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584