Specjalista ds. HR i rekrutacji
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
EasyEko sp. z o.o.
3. 10. 2024

EasyEko to stabilna i dynamicznie rozwijająca się firma. Stawiamy na najwyższą jakość zarówno w obsłudze klienta, jak i w budowaniu relacji z naszymi pracownikami.

Nasza firma to ludzie, ciekawe projekty i rozwój!

Aktualnie rozbudowujemy dział HR.

Masz już doświadczenie w rekrutacji do działu sprzedaży? Lubisz kontakt z ludźmi i wiesz, jak zbudować z nimi dobrą relację? Lubisz wyzwania, a realizacja celów sprawia Ci satysfakcję? Jesteś osobą pewną siebie, szukasz rozwiązań, lubisz pomagać, a szybkie tempo pracy to Twoja specjalność? To właśnie Ciebie szukamy!

DOŁĄCZ DO NAS!

Zadania:

  • prowadzenie spotkań rekrutacyjnych na stanowiska handlowe
  • wstępna selekcja kandydatów
  • budowanie pozytywnych relacji z kandydatami
  • dbanie o candidate experience
  • profesjonalne reprezentowanie firmy w kontakcie z kandydatem do pracy
  • rekomendowanie kandydatom pracy w naszej firmie
  • odpowiadanie na pytania kandydatów i rozwiewanie ewentualnych wątpliwości
  • raportowanie działań
  • współpraca między działowa

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę – szukamy osoby do stałej współpracy ,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system prowizyjny ,
  • Pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku ,
  • Pełne wdrożenie na obejmowane stanowisko ,
  • Bieżące wsparcie zespołu w codziennej pracy ,
  • Możliwość rozwoju ,
  • Narzędzia pracy – laptop, telefon, system eRecruiter ,
  • Pracę w komfortowym, nowoczesnym i dobrze skomunikowanym biurze w Krakowie w dzielnicy Czyżyny ,
  • Pracę w młodym, energicznym i kreatywnym zespole .

Wymagania:

  • Doświadczenie w rekrutowaniu osób do działu sprzedaży – warunek konieczny,
  • Pozytywne nastawienie i otwartość w rozmowie z ludźmi,
  • Biegła obsługa komputera ,
  • Znajomość programów do zarządzania rekrutacją,
  • Umiejętność planowania,
  • Umiejętność radzenia sobie w dynamicznie zmieniającej się sytuacji ⚡,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Nienaganna dykcja,
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.

APLIKUJ! Spotkamy się i porozmawiamy

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami!

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kraków
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kraków
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kraków
  • Specjalista ds. kadr i płac Kraków
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kraków
  • HR Manager Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388