Specjalista ds. HR i Administracji
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Epcido Sp. z o.o.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Dbanie o prawidłowy obieg i aktualność dokumentów w firmie
  • Wsparcie procesów kadrowych w organizacji, m.in. przeprowadzanie procesu onboardingu, prowadzenie dokumentacji kadrowej, kontakt z ZUS, urzędami,
  • Organizacja szkoleń i uprawnień dla Pracowników na stanowiskach technicznych (Elektrycy, Mechanicy)
  • Wsparcie administracyjne projektów prowadzonych za granicą zgodnie z przepisami danego kraju, m.in. organizacja odpowiednich dokumentów i uprawnień
  • Aktywny udział we wdrażaniu nowych systemów i procesów HR

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie kierunkowe związane z administracją, zarządzaniem zasobami ludzkimi,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zapewniającym swobodną komunikację
  • Proaktywna postawa, skrupulatność i odpowiedzialność za powierzone zadania

OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w pracy
  • Międzynarodowe, niekorporacyjne środowisko pracy
  • Godziny pracy 8:00-16: 00 w naszym biurze w Gdańsku (ul. Żabi Kruk 16)
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Pracownik ds. administracji Gdańsk
  • Specjalista ds. kadr i płac Gdańsk
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Gdańsk
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Gdańsk
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Gdańsk
  • HR Manager Gdańsk
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584