Specjalista ds. HR i administracji
  • Małaszewicze
lubelskie, Małaszewicze, lubelskie, Polska
ManpowerGroup
6. 9. 2024

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!Zadania w obszarze HR:

  • Prowadzenie rekrutacji oraz selekcji kandydatów

  • Obsługa procesu wdrażania nowych pracowników i monitorowanie ich adaptacji

  • Zarządzanie dokumentacją kadrową i umowami o pracę przy współpracy z działem prawnym

  • Koordynowanie procesu naliczania wynagrodzeń

  • Monitorowanie i kontrolowanie czasu pracy, urlopów i nieobecności pracowników oraz aktualizacja danych personalnych

  • Zarządzanie systemem benefitów pracowniczych (m.in. samochody służbowe, pakiety medyczne, bony żywnościowe)

  • Usprawnianie oraz wprowadzanie nowych procedur HR

  • Organizacja i kontrola szkoleń, ocen pracowniczych oraz procesów dotyczących wydajności pracy

  • Pełnienie roli głównego kontaktu dla pracowników w kwestiach HR

Zadania w obszarze administracji:

  • Weryfikacja faktur, rozwiązywanie niezgodności i problemów

  • Koordynowanie procesów fakturowania z klientami, dostawcami i centralnym działem administracyjnym w Madrycie

  • Zarządzanie kontaktami i umowami z dostawcami

  • Wspieranie zamówień oraz zarządzanie wyposażeniem i obiektami

  • Obsługa kwestii związanych z ubezpieczeniami

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze HR i/lub administracji

  • Znajomość polskiego prawa pracy i umiejętność stosowania go w praktyce

  • Doskonałe zdolności organizacyjne oraz umiejętność komunikacji interpersonalnej

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w zmieniających się warunkach

  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (ze względu na współpracę z oddziałem w Madrycie)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

  • Pracę hybrydową

  • Możliwość zdobywania cennego doświadczenia i poznania nowoczesnych narzędzi

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie zespołu

  • Darmowe lekcje języka angielskiego

Oferta dotyczy pracy stałej.

  • Praca lubelskie
  • lubelskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544