Specjalista ds. HR
  • Włynkówko
pomorskie, Włynkówko, pomorskie, Polska
Fiskars Polska sp. z o.o.
2. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • Organizacja procesu onboardingu i adaptacji pracowników
  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej
  • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy pracowników
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów oraz o sprawny przepływ informacji związanych z procesami kadrowymi
  • Wsparcie w planowaniu i organizacji szkoleń
  • Tworzenie założeń polityki personalnej, wynagrodzeń, ścieżek kariery i rozwoju pracowników
  • Zarządzanie benefitami pracowniczymi
  • Kreowanie i prowadzenie działań budujących pozytywny wizerunek pracodawcy
  • Udział w projektach i wdrażanie działań w obszarze miękkiego HR

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Wiedza i doświadczenie w obszarze miękkiego HR
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z ludźmi
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność rozwiązywania konfliktów
  • Samodzielność, umiejętność efektywnego planowania czasu i ustalania priorytetów

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym zgodnym ze strategią firmy
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Dofinansowanie do karty rekreacyjno-sportowej
  • Korzystne warunki ubezpieczenia na życie

  • Praca pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692