Specjalista ds. HR
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, lubuskie, Polska
NOVITA S.A.
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:

  • odpowiedzialność za kompleksową realizację projektów rekrutacyjnych
  • tworzenie strategii poszukiwania kandydatów, wykorzystywanie portali oraz mediów społecznościowych do aktywnego dotarcia do grupy kandydatów
  • działania polegające na budowaniu wizerunku pracodawcy
  • kompleksowe wsparcie operacyjne kierowników i pracowników w zakresie onboardingu
  • udział w projektach dotyczących rozwoju pracowników poprzez identyfikowanie potrzeb rozwojowych, szkoleniowych
  • obsługa szkoleń pracowników Spółki
  • wsparcie kierowników komórek organizacyjnych w tworzeniu opisów stanowisk oraz tablic kompetencyjnych
  • koordynacja procesu oceny pracowniczej
  • opracowywanie analiz, raportów i prezentacji,
  • zarządzanie benefitami pracowniczymi,
  • prowadzenie komunikacji wewnętrznej: newslettery, plakaty, foldery, infografiki
  • udział w innych projektach HR dotyczących zaangażowania pracowników oraz wsparcie Kierownika Biura Zarządu w bieżących zadaniach

Wymagania

  • 2-3 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji
  • wykształcenie wyższe, preferowana psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi
  • dobra znajomość prawa pracy
  • znajomość rynku i ciekawość w zakresie dostępnych narzędzi, aplikacji czy systemów wspierających rekrutację, onboarding i rozwój pracowników
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • pozytywne nastawienie i umiejętność poszukiwania rozwiązań
  • bardzo dobre umiejętności planowania i organizowania pracy

Oferujemy

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • nagrody uznaniowe
  • możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • kursy językowe
  • wyjazdy szkoleniowo - integracyjne
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie grupowe oraz prywatna opieka medyczna

  • Praca Zielona Góra
  • Specjalista ds. HR Zielona Góra
  • Specjalista ds. Sprzedaży Zielona Góra
  • Specjalista ds. Zakupów Zielona Góra
  • Specjalista ds. marketingu Zielona Góra
  • Specjalista ds. ofertowania Zielona Góra
  • Specjalista ds. Zarządzania Zielona Góra
  • Specjalista ds. Eksportu Zielona Góra
  • Specjalista ds. finansów Zielona Góra
  • Specjalista ds. reklamy Zielona Góra
  • Specjalista ds. transportu Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392