Specjalista ds. HR
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, zachodniopomorskie, Polska
TBS Consulting
13. 9. 2024

Dla naszego Klienta, renomowanego producenta i dostawcy zaawansowanych elementów metalowych poszukujemy Specjalisty ds. HR.
Zakres obowiązków:

  • Organizacja oraz prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska wynikające z zapotrzebowania firmy.
  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów poprzez wykorzystanie różnorodnych metod oraz narzędzi np. Social media.
  • Udział w badaniu kompetencji pracowników oraz planowaniu ich ścieżek kariery i rozwoju.
  • Organizacja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Tworzenie, współtworzenie, procedur, regulaminów w zakresie Prawa Pracy itp.
  • Badanie satysfakcji pracowniczej, organizacja i czynny udział w działaniach mających na celu utrzymanie motywacji pracowników (spotkania, wyjazdy integracyjne, modyfikacja systemu benefitów).
  • Kreowanie i wdrażanie działań zwiększających atrakcyjność firmy jako pracodawcy, budowanie pozytywnego wizerunku firmy.
  • Współpraca z innymi działami firmy oraz partnerami zewnętrznymi (Urząd pracy, instytucje szkoleniowe).

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, mile widziane z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi lub pokrewnych.
  • Doświadczenie w pracy w dziale HR polegającej na prowadzeniu procesów rekrutacyjnych.
  • Komunikatywność, otwartość, kreatywność, samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie w działaniach z zakresu HR z wykorzystaniem Social mediów.
  • Znajomość pakietu Microsoft Office.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez naszego Klienta w oparciu o Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanego doświadczenia, ok 8000-10000 zł brutto wynagrodzenia podstawowego plus premia i dodatek stażowy.
  • Stabilne zatrudnienie w cenionej na rynku firmie o uporządkowanej strukturze.
  • Pakiet Benefitów (Pakiet medyczny, karnety sportowe).
  • Wszelkie narzędzia pracy w tym komputer i telefon.

  • Praca Koszalin
  • Specjalista ds. HR Koszalin
  • HR Manager Koszalin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Koszalin
  • Specjalista ds. Zakupów Koszalin
  • Specjalista ds. marketingu Koszalin
  • Specjalista ds. ofertowania Koszalin
  • Specjalista ds. Zarządzania Koszalin
  • Specjalista ds. Eksportu Koszalin
  • Specjalista ds. transportu Koszalin
  • Specjalista ds. turystyki Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567