Specjalista ds. HR
  • Tarnów
Tarnów, Tarnów, małopolskie, Polska
Purinova Sp. z o.o.
8. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za procesy HR (rekrutacja, onboarding, offboarding),
  • tworzenie dokumentacji oraz raportów związanych z obszarem HR,
  • ścisła współpraca z menagerami w obszarze zarządzania relacjami z pracownikami,
  • budowanie i monitorowanie employee expierence,
  • przeprowadzanie audytów HR w działach firmy,
  • planowanie i organizacja szkoleń podnoszących kompetencje zawodowe pracowników,
  • udział w wydarzeniach branżowych związanych ze stanowiskiem pracy,
  • wsparcie projektów w ramach Działu HR.

Nasze wymagania

  • minimum trzy lata doświadczenia w pracy w obszarze HR,
  • wykształcenie wyższe (preferowane zarządzanie zasobami ludzkimi lub pokrewne),
  • dobra znajomość środowiska MS Office,
  • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków,
  • wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • umiejętności analityczne oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji i rozwiązywania konfliktów.

To oferujemy

  • stabilne miejsce pracy i warunki zatrudnienia,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dofinansowanie do wypoczynku letniego, tzw. "wczasów pod gruszą" dla Pracowników oraz ich dzieci,
  • dodatek finansowy w postaci pieniężnej lub bonów świątecznych,
  • prywatną opiekę medyczną w Medicover dla Pracowników z możliwością rozszerzenia do pakietów: partnerskiego lub rodzinnego,
  • dofinansowanie do programu sportowego - karty Multisport,
  • zniżkę na edukację dla pracowników we współpracy z WSB,
  • program podnoszący kompetencje zawodowe w postaci finansowania kursów, szkoleń, studiów i innych aktywności podnoszących kompetencje zawodowe Pracownika,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach.

  • Praca Tarnów
  • Specjalista ds. HR Tarnów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Tarnów
  • Specjalista ds. Zakupów Tarnów
  • Specjalista ds. marketingu Tarnów
  • Specjalista ds. ofertowania Tarnów
  • Specjalista ds. Zarządzania Tarnów
  • Specjalista ds. Eksportu Tarnów
  • Specjalista ds. transportu Tarnów
  • Specjalista ds. turystyki Tarnów
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Tarnów
  • Tarnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851