Specjalista ds. HR
  • Wadowice
Wadowice, Wadowice, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Maspex
20. 9. 2024

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie programu benefitowego #JaTutaj,
  • prowadzenie działań związanych promowaniem i wdrażaniem Kultury Feedbacku (np. Pulsometry – ankiety skoncentrowane na poziomie zadowolenia pracowników)
  • koordynowanie aktywności dla pracowników, np. webinarów, spotkań, konkursów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • 2 lata doświadczenia zawodowego związanego z obszarem HR ,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,
  • znajomość MS Excel i gotowość do pracy w nim,
  • znajomość MS Power Point,
  • umiejętność dobrego redagowania treści (tzw. „lekkie pióro”),
  • dobre odnajdywanie się w środowisku online’owym,
  • sprawne odnajdywanie się w koordynacji kilku projektów.

To oferujemy

  • pakiet benefitów, w tym m.in.: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, karty sportowej, wypoczynku,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku,
  • współpracę z zespołem ludzi ceniących partnerskie relacje, nastawionych na wymianę doświadczeń,
  • jeden dzień home office w tygodniu,
  • udział w szkoleniach oraz w zajęciach z j. angielskiego.

  • Praca Wadowice
  • Wadowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045