Specjalista ds. Harmonogramowania Projektów Budowlanych (Primavera P6, MS Project)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Inplag Sp. z o. o.
21. 9. 2024

INPLAG Spółka z o.o. jest firmą branży instalacji sanitarnych, elektrycznych oraz fotowoltaicznych. Realizujemy projekty kompleksowo, dzięki czemu zapewniamy swoim klientom fachową i rzetelną obsługę na każdym etapie realizacji inwestycji – od oferty, przez projekt, wykonawstwo, obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie harmonogramami projektów, monitorowanie zasobów i budżetu,
  • Wykrywanie potencjalnych ryzyk i przeszkód,
  • Nadzór nad terminowością kontraktów,
  • Raportowanie postępów,
  • Współpraca z różnymi działami projektu,
  • Generowanie analiz i zestawień,
  • Udział w naradach dotyczących harmonogramów prac.

Kwalifikacje:

  • Wymagana znajomość Primavera P6 i MS Project,
  • Minimum dwa lata doświadczenia w planowaniu lub aktualizacji harmonogramów budowlanych,
  • Umiejętność analizowania danych,
  • Dobre umiejętności komunikacyjne, teamwork, zarządzanie stresem,
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów.

Co oferujemy:

  • Pracę nad interesującymi projektami w dynamicznej firmie inżynieryjnej,
  • Stabilność zatrudnienia i atrakcyjne warunki,
  • Szansę na rozwój zawodowy.

  • Praca Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838