Specjalista ds. harmonogramowania i raportowania
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
HAYS
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Rzeszów
NR REF.: 1188468

Naszym klientem jest międzynarodowa firma działająca w różnych sektorach przemysłu budowlanego, w tym w inżynierii lądowej, budownictwie, inżynierii środowiska i zarządzaniu obiektami.
Aktualnie poszukujemy osoby która dołączy do zespołu, na stanowisko Specjalisty ds. Harmonogramowania i Raportowania.

Twoim zadaniem na tym stanowisku będzie :

  • Prowadzenie i opracowywanie harmonogramów robót i ich bieżąca analiza wraz z raportowaniem odchyleń;
  • Raportowanie zgodnie z wymaganiami zawartymi w umowie z klientem
  • Współpraca z wewnętrznymi zespołami, w tym z kierownikami robót, projektantami i nadzorem technicznym oraz podwykonawcami
  • Organizacja i prowadzenie spotkań progresowych dla podwykonawców i dostawców, wraz z nadzorem nad harmonogramami ich prac

Kogo szukamy :

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe techniczne
  • Doświadczenie w branży Oil&Gas lub przemyśle
  • Bardzo dobra znajomość programów do harmonogramowania MS Project
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do podroży

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Rzeszów
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Rzeszów
  • Specjalista ds. kadr i płac Rzeszów
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Rzeszów
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Rzeszów
  • Specjalista ds. telekomunikacji Rzeszów
  • Specjalista ds. PR Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  • Specjalista ds. marketingu Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536