Specjalista ds. harmonogramowania i raportowania
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
ROMGOS
16. 9. 2024

ROMGOS Grupa to jedna z najbardziej dynamicznych spółek gazowniczych w kraju. Od lat zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji na rynku budownictwa energetycznego i przemysłowego, aktualnie rozszerzając działalność o budownictwo ogólne oraz odnawialne źródła energii. Aby zapewnić najwyższą jakość realizacji wdrożyliśmy zintegrowany system zarządzania, jednocześnie dokładając wszelkich starań, aby nasze działania wypełniały założenia zasady zrównoważonego rozwoju.

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: biuro w Jarocinie, Golinie k. Jarocina, Poznaniu lub Warszawie

Twoje obowiązki:

  • Prowadzenie i opracowywanie harmonogramów robót i ich bieżąca analiza wraz z
  • raportowaniem odchyleń;
  • Bieżące raportowanie projektu zgodnie z wymaganiami;
  • Raportowanie według wymagań umowy z Klientem;
  • Współpraca z Kierownikami Robót/Kierownikiem Budowy/Kierownikiem Projektu,
  • Projektantami i nadzorem technicznym oraz podwykonawcami.

✍ Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Obsługa komputera (MS Office, AutoCad);
  • Dobra znajomość programów do harmonogramowania MS Project;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Zdolność analitycznego myślenia;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

✨ Co otrzymasz w zamian?

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;
  • pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole;
  • ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, pakiet multisport.

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. kadr i płac Poznań
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Poznań
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Poznań
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Poznań
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584