Specjalista ds. harmonogramowania - branża OZE
  • Konin
Konin, Konin, Greater Poland Voivodeship, Polska
ROMGOS
16. 9. 2024

ROMGOS Grupa to jedna z najbardziej dynamicznych spółek gazowniczych w kraju. Od lat zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji na rynku budownictwa energetycznego i przemysłowego, aktualnie rozszerzając działalność o budownictwo ogólne oraz odnawialne źródła energii. Aby zapewnić najwyższą jakość realizacji wdrożyliśmy zintegrowany system zarządzania, jednocześnie dokładając wszelkich starań, aby nasze działania wypełniały założenia zasady zrównoważonego rozwoju.

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Konin

Twoje obowiązki:

  • Przygotowywanie szczegółowych harmonogramów realizacji projektów,
  • Bieżąca weryfikacja postępów prac pod kątem harmonogramu,
  • Bieżące raportowanie zgodności prac z harmonogramem,
  • Informowanie o powstających opóźnieniach i możliwych zagrożeniach terminu realizacji projektów.

✍ Nasze wymagania:

  • Znajomość procesu budowlanego lub branży fotowoltaicznej;
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office;
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności, sumienność oraz samodzielność;

⭐ Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Umiejętność obsługi MS Project lub innych programów do harmonogramowania,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

✨ Co otrzymasz w zamian?

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;
  • pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole;
  • ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, pakiet multisport.

  • Praca Konin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Konin
  • Specjalista ds. Zakupów Konin
  • Specjalista ds. marketingu Konin
  • Specjalista ds. ofertowania Konin
  • Specjalista ds. Zarządzania Konin
  • Specjalista ds. Eksportu Konin
  • Specjalista ds. transportu Konin
  • Specjalista ds. HR Konin
  • Specjalista ds. turystyki Konin
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Konin
  • Konin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567