Specjalista ds. harmonogramowania
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Doraco Sp. z o.o. Korporacja Budowlana
20. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i aktualizowanie szczegółowych harmonogramów realizacji prac oraz wprowadzanie zatwierdzonych zmian w harmonogramie projektu,
  • Bieżąca współpraca z podwykonawcami, pracownikami nadzoru na budowie oraz kompletacja danych harmonogramowych,
  • Kompilacja i analiza harmonogramów podwykonawców w relacji do harmonogramu projektu,
  • Analiza odchyleń poszczególnych zadań od harmonogramu projektu, tworzenie raportów, zestawień, opracowywanie wyciągów okresowych dot. m. in, postępu i zaawansowania prac, obciążenie zasobami, raportowanie krzywych S, interpretowanie sytuacji na budowie.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze budownictwa,
  • Minimum rok doświadczenia na stanowisku związanym z tworzeniem i zarządzaniem harmonogramami projektu, preferowane budownictwo liniowe,
  • Bardzo dobra znajomość MS Project,
  • Znajomość metodyki zarządzania projektami w tym planowania, śledzenia postępu i raportowania,
  • Biegła znajomość pakietu Microsoft Office.

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Platforma szkoleniowa do języka angielskiego
  • Paczki dla Pracowników i ich rodzin
  • Zabawy okolicznościowe dla dzieci

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838