Specjalista ds. harmonogramowania
  • Krosno
Krosno, Krosno, podkarpackie, Polska
PGNiG Technologie S.A.
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

PGNIG Technologie S.A. w Krośnie

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Krosno - woj. podkarpackie / budowa - woj. dolnośląskie

Umowa o pracę / B2B

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie, tworzenie i zarządzanie harmonogramem inwestycji na poszczególnych etapach realizacji
  • Monitorowanie i aktualizacja harmonogramu inwestycji
  • Udział w spotkaniach z podwykonawcami dotyczących postępów prac
  • Monitorowanie harmonogramów podwykonawców i ujmowanie ich w harmonogramie głównym
  • Uczestniczenie w spotkaniach z Zamawiającym dotyczących postępów prac
  • Raportowanie postępów prac oraz analizy odchyleń i różnic

  • Przygotowywanie raportów okresowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Project
  • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office
  • Doświadczenie w tworzeniu harmonogramów dużych projektów inwestycyjnych

    w branży budowlanej, gazowniczej lub energetycznej
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność i elastyczność
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Gotowość do częstych wyjazdów delegacyjnych

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się i stabilnej firmie
  • Pewnego pracodawcę z długoletnimi tradycjami
  • Różnorodność zadań i interesujące wyzwania zawodowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywanie wiedzy oraz uprawnień
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • Możliwość realizacji inspirujących zadań we współpracy z doświadczonym zespołem
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych i emerytalnych

  • Praca Krosno
  • Krosno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648