Specjalista ds. handlu zagranicznego
  • Bielsk Podlaski
Bielsk Podlaski, Bielsk Podlaski, podlaskie, Polska
Pronar Sp. z o.o.
28. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z Klientami,
  • Monitorowanie działań konkurencji,
  • Reprezentowanie firmy na targach i konferencjach branżowych oraz zbieranie i analiza danych rynkowych w podległym regionie.

Nasze wymagania

  • Znajomość jednego z języków (angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, hiszpańskiego lub inne),
  • Mile widziane doświadczenia na stanowisku związanym z handlem,
  • Umiejętność budowania relacji z klientem,
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Praca w dużej dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Dofinansowanie do posiłków pracowniczych,
  • Bardzo dobre zaplecze socjalne.

  • Praca Bielsk Podlaski
  • Bielsk Podlaski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551