Specjalista ds. handlu zagranicznego
  • Hajnówka
Hajnówka, Hajnówka, Podlaskie Voivodeship, Polska
PRONAR Sp. z o.o.
2. 2. 2024

Miejsce pracy: Hajnówka

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z Klientami,
  • Monitorowanie działań konkurencji,
  • Reprezentowanie firmy na targach i konferencjach branżowych oraz zbieranie i analiza danych rynkowych w podległym regionie.

Nasze wymagania

  • Znajomość jednego z języków (angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, hiszpańskiego lub inne),
  • Mile widziane doświadczenia na stanowisku związanym z handlem,
  • Umiejętność budowania relacji z klientem,
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Praca w dużej dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Dofinansowanie do posiłków pracowniczych,
  • Bardzo dobre zaplecze socjalne.

O nas

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą maszyn oraz urządzeń dla rolnictwa, usług komunalnych, transportowych i recyklingu. Jesteśmy liczącym się na świecie producentem elementów pneumatyki i hydrauliki siłowej, osi do przyczep, a także profili stalowych i elementów z tworzyw sztucznych.Główna siedziba znajduje się w Narwi, ok. 40 km na południowy wschód od Białegostoku. Pro” oznacza produkcję, „Nar” to skrót od Narwi – stąd pochodzi nazwa firmy. Nasza firma to blisko 2500 zatrudnionych pracowników, 8 nowoczesnych fabryk, w których na powierzchni 80 boisk piłkarskich powstaje codziennie 4 tysiące części z blisko 600 ton stali. Nieustannie inwestujemy w swój rozwój technologiczny, aby być nie tylko wiodącym producentem sprzętów rolniczych, ale również prekursorem wyznaczającym kierunek rozwoju naszej branży.

  • Praca Hajnówka
  • Hajnówka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322