Specjalista ds. Handlu Olejami i Tłuszczami (tłuszcze roślinne / zwierzęce)
  • Koprki
mazowieckie, Koprki, mazowieckie, Polska
BZK Sp z oo i Wspólnicy Sp.k.
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

BZK Sp z oo i Wspólnicy Sp.k. - {{offer.position}

Lokalizacja
Koprki
Pracodawca
Dodano
26.09.2024
Numer referencyjny
7950_5954

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i rozwijanie pozytywnych, profesjonalnych i trwałych relacji biznesowych z Klientami.
  • Podejmowanie działań mających na celu identyfikację nowych rynków zbytu oraz pozyskiwanie nowych klientów.
  • Aktywna sprzedaż produktów z oferty Spółki lub zakup surowców do produkcji.
  • Odpowiedzialność za pełny proces sprzedaży/zakupu i doradztwo dla Klientów (oferty, prezentacje, negocjacje, finalizacja, płatności i wdrożenie).
  • Monitorowanie sytuacji rynkowej i działań konkurencji.
  • Realizacja celów i raportowanie sprzedaży.
  • Współpraca z różnymi zespołami merytorycznymi Spółki i Grupy, celem wsparcia procesu sprzedaży/zakupu.

Nasze oczekiwania:

  • 3-letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w sprzedaży/zakupie B2B, w tym minimum rok doświadczenia branżowego (zakłady tłuszczowe, zakłady mięsne, ubojnie).
  • Pożądana znajomość rynku tłuszczy roślinnych i/lub zwierzęcych oraz znajomość procesów technologicznych.
  • Wykształcenie wyższe (preferowane rolnicze, technologia żywności lub techniczne).
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność budowania i rozwoju relacji biznesowych z klientami, opartych o zaufanie i profesjonalne doradztwo.
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji, rozmów handlowych.
  • Chęć i umiejętność realizacji wyznaczonych celów.
  • Potencjał i chęć do rozwoju, umiejętność adaptacji w zmieniających się warunkach biznesowych.
  • Dobra znajomość języka angielskiego. Mile widziany rosyjski.
  • Doświadczenie w przygotowywaniu raportów sprzedażowych, kalkulacji cenowych.
  • Znajomość MS Office (głównie Excel i Word).

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Narzędzia pracy: laptop i telefon samochód służbowy.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach i kursach.
  • Opieka medyczna.
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego.
  • Możliwość rozwoju i awansu w ramach Grupy.

BZK i Wspólnicy w ramach grupy BZK świadczy usługi w obszarach handlu, logistyki, zakupów, HR oraz finansów dla podmiotów powiązanych takich jak: Bakoma, Komagra, Bioagra, Bioagra-Oil, Staoil, Polskie Młyny. Spółki należące do Grupy BZK są wiodącymi podmiotami na rynku produktów rolnych oraz biopaliw.

Wraz z dynamicznym rozwojem zespołu w obszarze handlu poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667