Specjalista ds. handlu krajowego - Handlowiec
  • Pińczów
Pińczów, Pińczów, świętokrzyskie, Polska
POLSTAL SPÓŁKA JAWNA MARIUSZ SŁABOSZ, ARKADIUSZ KRAWIEC
4. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Sporządzanie ofert handlowych
  • Realizacja zamówień, kompletacja dokumentacji handlowej
  • Monitorowanie należności

Wymagania:

  • Znajomość ryku stalowego – mile widziane
  • Umiejętność nawiązywania i budowania relacji z klientami biznesowymi
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w działaniu i zorientowanie na cel
  • Dobra organizacja pracy i radzenie sobie ze stresem
  • Wykształcenie min. średnie
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w nowocześnie zarządzanej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • Pakiet Multisport oraz prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym

  • Praca Pińczów
  • Pińczów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179