SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH/ BIURO OBSŁUGI KLIENTA ul. Zwoleńska 43/43a
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Semicon Sp. z o.o.
11. 4. 2024

Semicon Sp. z o.o. od ponad 35 lat działa na rynku elektroniki. Posiadamy szeroką i komplementarną ofertę produktów i usług. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie z uwzględnieniem globalnych standardów w zakresie zapewnienia jakości, ochrony środowiska, zdrowia i bezpieczeństwa produktu. Nasz zespół liczy ponad 125 osób pracujących w pięciu działach.

Obowiązki

  • Codzienna obsługa Klienta
  • Dbanie o prawidłowy przepływ dokumentacji
  • Badanie poziomu satysfakcji klientów
  • Tworzenie i aktualizowanie zleceń wewnętrznych
  • Praca online na portalach zakupowych kontrahentów
  • Możliwość zatrudnienia również w niepełnym wymiarze czasu pracy

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy Biurze Obsługi Klienta dodatkowy
  • Kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność sprawnej organizacji pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość środowiska MS Office
  • Znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia (szkolenia techniczne)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Dostęp do pakietu benefitów: pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, karta sportowa

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 175
    18 202