SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH
  • Świnoujście
Świnoujście, Świnoujście, zachodniopomorskie, Polska
Elektro Stream Sp. z o.o.
2. 8. 2024

Obowiązki

  • nawiązywanie trwałych relacji z klientami (głównie rynki zagraniczne);
  • pozyskiwanie zleceń w zakresie działalności stoczniowej: budowy i przebudowy konstrukcji aluminiowych (metalowych), jednostek pływających, offshore;
  • kontraktowanie usług;
  • przygotowywanie raportów realizacji zleceń, sporządzanie planów;
  • prezentacje produktów, działania marketingowe;
  • podążanie za sprzedażą po zawarciu transakcji /aktywne utrzymywanie kontaktu z nabywcą/.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • doskonała znajomość usługi, produktu;
  • inteligencja werbalna;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego;
  • znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych;
  • prawo jazdy,
  • mobilność, dyspozycyjność, otwartość.

Oferujemy

  • wynagrodzenie stałe + prowizja; premia;
  • zapewniamy samochód służbowy, wsparcie techniczne;
  • pracę w prężnym, rozwijającym się otoczeniu.

  • Praca Świnoujście
  • Świnoujście - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567