Specjalista ds. Handlowych
  • Bielsko-Biala
Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
LARIX Janusz Pieła S. K. A.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • monitorowanie i kompleksowa obsługa postępowań przetargowych, zapytań ofertowych,
  • przygotowanie i kompletowanie dokumentów wymaganych przy sporządzaniu ofert,
  • dobór produktów do poszczególnych postępowań,
  • tworzenie dokumentacji technicznych produktów, kart produktowych,
  • tworzenie oraz składanie ofert handlowych,
  • obsługa klientów, kontakt z klientem (m.in. w zakresie oferty, uzupełnienia i wyjaśnienia do ofert),
  • współpraca z ośrodkami badawczymi,
  • prowadzenie dokumentacji Działu,
  • wspieranie pracy Handlowców oraz Działu Handlowego,

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w pracy w Dziale Handlowym i/lub w składaniu ofert przetargowych,
  • praktyczna znajomość Prawa Zamówień Publicznych (mile widziane),
  • doświadczenie w obsłudze klientów,
  • znajomość procedur elektronicznych dotyczących składania ofert przetargowych,
  • skrupulatność w działaniu,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • zdolności analityczne,
  • wykształcenie średnie – mile widziane wyższe,
  • zaangażowanie, samodzielność, pracowitość, dokładność, umiejętność pracy z dużą ilością dokumentów pod presją czasu,
  • znajomość języka angielskiego - mile widziana,

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • swobodę w osiąganiu rezultatów pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zakupów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. transportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. HR Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. turystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087