Specjalista ds. Handlowych
  • Będzin, ul. Odkrywkowa 91
śląskie, Będzin, ul. Odkrywkowa 91, śląskie, Polska
Primost Południe Sp. z o.o.
24. 8. 2024

P R I M O S T POŁUDNIE Sp. z o.o. z siedzibą w Będzinie (ul. Odkrywkowa 91, 42-504 Będzin), prężnie rozwijająca się w branży drogowo-mostowej spółka zatrudni:

OPIS STANOWISKA:

  • uczestniczenie w procesem zakupowym w ramach strategii spółki,
  • pozyskiwanie ofert w ramach realizowanych inwestycji,
  • sporządzanie tabel porównawczych pozyskanych ofert,
  • negocjacje cenowe z dostawcami / podwykonawcami,
  • sporządzanie zleceń i umów handlowych,
  • udoskonalanie procesów zakupowych,
  • ścisła kooperacja z pozostałymi działami firmy - głównie z działem realizacji kontraktów oraz finansowym,
  • dbałość o dobre relacje handlowe z dostawcami/podwykonawcami,
  • tworzenie i utrzymanie bazy dostawców/podwykonawców.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane techniczne,
  • 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w branży budowlanej,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne i analityczne,
  • konsekwencja i skuteczność w realizowaniu powierzonych zadań,
  • odpowiedzialność i umiejętność organizacji pracy pod presją czasu,
  • umiejętność pracy zespołowej oraz umiejętność przekazywania wiedzy innym pracownikom,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia do pracy,
  • udział w ciekawych przedsięwzięciach,
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Praca śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584