Specjalista ds. handlowych
  • Bielsko-Biala
Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
AVIOMECHANIKA Sp. z o.o.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • odpowiedzialność za składanie i realizację zamówień zakupowych oraz nadzorowanie ich realizacji,

  • monitorowanie dostaw

  • sprawdzanie dokumentów dostaw pod kątem zgodności z zamówieniem,

  • telefoniczna, mailowa i osobista obsługa klienta w firmie,

  • obsługa programów zakupowego w zakresie wystawiania wszelkich niezbędnych dokumentów związanych z zakupem, dostawą m.in. faktur, wprowadzanie zamówień,

  • prawidłowe prowadzenie dokumentacji wymaganej dla dostawców,

  • ścisła współpraca z innymi działami w zakresie procesu realizacji zamówień zakupowych,

  • wprowadzanie zamówień zakupowych od klienta

  • przyjęcie dostaw materiału

  • fakturowanie detali sprzedawanych do klienta

  • obsługa zagranicznych dostawców

WYMAGANIA:
  • praca stacjonarna w siedzibie firmy

  • biegła znajomość języka angielskiego

  • niekaralność

  • kreatywność

  • komunikatywność

  • dobra organizacja pracy, dokładność, systematyczność,

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe o spec. logistyka

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • podstawowa wiedza techniczna

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • dodatkowa premia miesięczna

  • możliwości rozwoju zawodowego i atrakcyjne warunki zatrudnienia

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych (karta Multisport)

  • prywatna opieka medyczna - wysoki pakiet w TU Zdrowie - wariant E

  • premie świąteczne oraz dodatek wakacyjny

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne dla dzieci

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zakupów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. transportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. HR Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. turystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. finansów Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045