Specjalista ds. gwarancji i ubezpieczeń
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
ZRE Katowice
4. 8. 2024

27/24/HO

Obowiązki

  • pozyskiwanie gwarancji ubezpieczeniowych (wadium, zabezpieczenia ZZ, NWU i UWiU) we współpracy z brokerami,
  • pozyskiwanie polis ubezpieczeniowych obrotowych i kontraktowych,
  • pozyskiwanie polis OC dla floty samochodów,
  • pozyskiwanie wycen wymaganych ubezpieczeń kontraktowych,
  • udział w przeglądach umów w zakresie ubezpieczeń i zabezpieczeń,
  • prowadzenie rejestru zabezpieczeń i ubezpieczeń,
  • opiniowanie gwarancji ubezpieczeniowych / bankowych otrzymanych od Kontrahentów,
  • analiza zgodności posiadanych polis ubezpieczeniowych z wymogami klienta,
  • zawieranie umów o linie gwarancyjne,
  • pozyskiwanie umów i rozliczanie funduszy prewencyjnych,
  • likwidacja szkód we współpracy z brokerem.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość produktów ubezpieczeniowych,
  • doświadczenie w obszarze ubezpieczeń i zabezpieczeń(mile widziane w firmie wykonawczej),
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • komunikatywność,
  • samodzielność i dokładność,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • znajomość oprogramowania Office.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • rozwój kompetencji zawodowych, szkolenia, udział w innowacyjnych projektach dotyczących Spółki,
  • współpracę z profesjonalnym zespołem,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej,
  • pakiet socjalny (karta sportowa, bilety do kina, dofinansowanie do wycieczek oraz do wypoczynku dla dzieci, itp.)

  • Aplikuj za pomocą formularza.

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Katowice
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Katowice
  • Specjalista ds. kadr i płac Katowice
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Katowice
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Katowice
  • Specjalista ds. telekomunikacji Katowice
  • Specjalista ds. PR Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536