SPECJALISTA DS. GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI
  • Bieruń
Bieruń, Rynek 14, 43-150 Bieruń, powiat: bieruńsko-lędziński, woj: śląskie
Urząd Miejski w Bieruniu
24. 8. 2024
od 5 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
1. prowadzenie postępowań związanych z podziałem nieruchomości,
2. prowadzenie postępowań w sprawie rozgraniczenia nieruchomości oraz dotyczących
ponoszenia kosztów rozgraniczenia,
3. prowadzenie postępowań związanych ze scaleniem i podziałem nieruchomości, w tym
wynikających z ustaleń planu miejscowego,
4. regulacja stanu prawnego dróg gminnych,
5. prowadzenie postępowań dotyczących odszkodowań za nabyte przez Gminę grunty,
6. prowadzenie postępowań związanych z ustaleniem i pobieraniem opłat adiacenckich,
7. prowadzenie postępowań związanych z zamówieniami publicznymi, w tym na wykonanie
usług geodezyjnych,
8. prowadzenie spraw związanych z ewidencjonowaniem mienia (nieruchomości gminnych),
9. udział w opracowaniu planów finansowych.
* praca w godz: 07:30-15:30

Inne wymagania
Wymagania niezbędne:
1. wykształcenie min. średnie,
2. minimum 2- letni staż pracy w administracji publicznej związany z nieruchomościami,
3. obywatelstwo polskie lub obywatelstwo innego niż Polska państwa Unii Europejskiej
lub innego państwa, którego obywatelom, na podstawie umów międzynarodowych
lub przepisów prawa wspólnotowego, przysługuje prawo do podjęcia zatrudnienia na
terytorium Rzeczypospolitej Polskiej,
4. pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
5. nieposzlakowana opinia,
6. niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne
przestępstwo skarbowe,
7. stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na ww. stanowisku.
Wymagania dodatkowe:
1. znajomość przepisów ustaw: o samorządzie gminnym, o pracownikach samorządowych,
przepisy wprowadzające ustawy reformujące administrację publiczną, Kodeks postępowania
administracyjnego, Kodeks cywilny, o gospodarce nieruchomościami oraz rozporządzenia
wykonawczego do ustawy dotyczącego trybu i sposobu dokonania podziału nieruchomości,
prawo geodezyjne i kartograficzne oraz rozporządzenia wykonawczego do ustawy w sprawie
rozgraniczenia nieruchomości, o finansach publicznych, o drogach publicznych,
2. umiejętność interpretowania przepisów prawnych oraz ich stosowania,
3. umiejętność sporządzania pism, decyzji, uchwał, zarządzeń i umów,
4. dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole,
5. obowiązkowość, komunikatywność, zaangażowanie,
6. umiejętność obsługi komputera,
7. preferowane kierunki wykształcenia geodezja, gospodarka nieruchomościami.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie ogólnokształcące

  • Praca Bieruń
  • Bieruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544