Specjalista ds. Gospodarki Magazynowej
  • Nowy Dwór Mazowiecki
Nowy Dwór Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Masovian Voivodeship, Polska
EcoWipes
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja przyjęć towarów na magazyn i wysyłek produktów z magazynu produkcyjnego.
  • Kontrola dokumentacji magazynowej i wprowadzanie ewidencji magazynowej do systemu SAP.
  • Księgowanie dokumentów przyjęć, wydań i przesunięć oraz ich weryfikacja pod kątem zgodności z przyjętymi wytycznymi i procedurami.
  • Tworzenie raportów, codzienna praca z Excelem.
  • Dbanie o terminowość i jakość obiegu dokumentów.
  • Archiwizacja dokumentacji.
  • Współpraca z innymi działami firmy (zakupy, sprzedaż, produkcja, kontrola jakości, księgowość), z przewoźnikami i kierowcami.

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.
  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją.
  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku, umiejętność prowadzenia wielu spraw jednocześnie.
  • Dobra organizacja pracy, sumienność i zaangażowanie.
  • Skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Dobra znajomość Ms Office, w szczególności Ms Excel.
  • Komunikatywność i odpowiedzialność

Mile widziane

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku.
  • Znajomość systemu SAP

To oferujemy

  • Pewność zatrudnienia – stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych – dbamy o Twoje zdrowie, oferując dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty Multisport, ubezpieczenia na życie. Dodatkowo zapewniamy bony, paczki, imprezy integracyjne.
  • Bonusy okolicznościowe – karty przedpłacone z okazjonalnymi bonusami to dodatkowy sposób na docenienie Twojej pracy i zaangażowania.
  • Transport do pracy z wybranych miejscowości (Baboszewo, Glinojeck, Świercze, Nowe Miasto Cieksyn, Smoszewo, Emolinek, Zakroczym, Nasielsk, Pomiechówek, Raciąż, Załuski)
  • Inwestycja w rozwój – firma dofinansowuje kursy i umożliwia zdobycie dodatkowych uprawnień, co pozwala na ciągły rozwój zawodowy
  • Przyjazna atmosfera pracy w różnorodnym zespole

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

EcoWipes

Jesteśmy polskim producentem wyrobów higieniczno-kosmetycznych. Dzięki innowacyjnej myśli technologicznej, konsekwentnie realizujemy misję wytwarzania alternatywnych włóknin, bezpiecznych dla zdrowia i środowiska. Najwyższą jakość produktów bezkompromisowo łączymy z troską o naturę.

EcoWipes tworzy zespół #earthchangers, ludzi, którym bliskie jest dobro planety.

  • Praca Nowy Dwór Mazowiecki
  • Nowy Dwór Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087