Specjalista ds. Funduszy Unijnych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Infra Centrum Doradztwa Sp. z o.o.
4. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne opracowywanie elementów wniosków o dofinansowanie oraz studiów wykonalności,
  • tworzenie dokumentacji oraz załączników na podstawie wytycznych formalnych i merytorycznych dla projektów oraz przygotowywanie harmonogramów rzeczowych,
  • monitorowanie projektu,
  • wsparcie klienta w korespondencji z instytucjami oceniającymi wniosek o dofinansowanie,
  • wsparcie klientów w rozliczeniu projektów,
  • wsparcie Project Managera w realizacji projektów oraz w kontaktach z klientami, a także w działaniach związanych z koordynowaniem prac zespołu projektowego oraz podwykonawców,
  • reprezentacja firmy na spotkaniach z klientami, podwykonawcami, partnerami biznesowymi,
  • wsparcie przy opracowywaniu ofert związanych z pozyskaniem środków unijnych oraz prezentacja tych ofert na spotkaniach z potencjalnymi klientami,
  • wymiana korespondencji w projekcie pomiędzy zespołem i klientem,
  • monitorowanie zmian w wymogach dofinansowania i przepisach w ramach nowej perspektywy unijnej (zwłaszcza KPO, FENIKS, FENG, CEF 2).

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji aplikacyjnej dla projektów dofinansowywanych ze środków Unii Europejskiej,
  • znajomość zasad realizacji projektów w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko oraz Regionalnych Programów Operacyjnych, Programów Regionalnych,
  • wiedza na temat programów operacyjnych, które będą realizowane w ramach nowej perspektywy UE 2021-2027 zarówno na poziomie krajowym jak i UE (FENIKS, FENG, KPO, CEF 2 i inne),
  • wiedza w zakresie przepisów regulujących realizację projektów unijnych oraz przepisów dotyczących pomocy publicznej,
  • dobra znajomość MS Office,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • umiejętność wykonywania różnorodnych zadań i ustalania priorytetów pod presją czasu,
  • samodzielność,
  • umiejętność pracy w zespole.
  • znajomość podstaw programu MS Project,
  • doświadczenie w prowadzeniu rozliczeń finansowych projektów dofinansowanych ze środków UE, w tym znajomość SL2014,
  • doświadczenie w obsłudze systemów takich jak CST2021, MEWA 2.0, Baza konkurencyjności.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur organizacji,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę Multisport,
  • pracę w młodym, zgranym zespole w luźnej atmosferze,
  • wyjazdy, spotkania i imprezy integracyjne,
  • oprócz podstawowego wynagrodzenia atrakcyjne systemy motywowania uzależnione od wyników pracy.

Osoby spełniające powyższe warunki prosimy o przesyłanie CV w języku polskim za pomocą przycisku aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Podczas rozmowy rekrutacyjnej kandydat zostanie poproszony o wykonanie krótkiego zadania.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648