Specjalista ds. formulacji w dziale badań i rozwoju
  • Ciechanów
Ciechanów, Ciechanów, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 4. 2024

Posiadasz doświadczenie w formulacji produktów z branży chemicznej, kosmetycznej lub farmaceutycznej? Cenisz sobie międzynarodowe środowisko pracy, w którym możesz komunikować się w języku angielskim? Chcesz się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności?

Jeśli odpowiedź na powyższe pytania brzmi "tak", to możliwe, że szukamy właśnie Ciebie!

Nie zwlekaj - aplikuj!

Oczekujemy

  • Wykształcenia wyższego chemicznego, technicznego (chemia kosmetyczna, inżynieria materiałowa, chemia polimerów, inżynieria chemiczna i procesowa, itp.),
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mile widziana znajomość technologii lakierów do paznokci, farb utwardzanych UV, dyspersji pigmentowych, farb i lakierów rozpuszczalnikowych i wodnych,
  • praktycznej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację,
  • komunikatywności i przejawiania inicjatywy w działaniu,
  • samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat w systemie 1-zmianowym,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • możliwość dofinasowania kursów językowych i szkoleń,
  • możliwość pracy zdalnej 1 dzień w tygodniu,
  • pracę w nowoczesnym biurze i zapewnionym miejscem parkingowym.

Zadania

  • Prowadzenie prac badawczych związanych z opracowywaniem nowych i doskonaleniem istniejących wyrobów,
  • wdrażanie rozwiązań mających na celu podnoszenie bezpieczeństwa oraz optymalizacji kosztów produkcji,
  • współpraca ze wszystkimi komórkami przedsiębiorstwa oraz instytucjami zewnętrznymi,
  • ustalenie specyfikacji fizyko-chemicznej dla nowego produktu,
  • industrializacja receptury laboratoryjnej na produkcji,
  • dokumentowanie prowadzonych prac oraz otrzymanych wyników,
  • sporządzanie sprawozdań z otrzymanych wyników w postaci raportów oraz prezentacji,
  • wdrażanie nowych metod analitycznych dla potrzeb zakładu.

  • Praca Ciechanów
  • Ciechanów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179