Specjalista ds. formulacji kosmetyków kolorowych
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
ONLYBIO.LIFE S.A.
12. 9. 2024

OnlyBio.life S.A. jest biotechnologiczną firmą badawczo-wdrożeniową, która w swoim portfolio produktowym posiada kosmetyki marki OnlyBio oraz środki czystości marki OnlyEco. Wszystkie produkty składają się przynajmniej w 99% z surowców pochodzenia naturalnego. Firma wyznaje zasadę „więcej = mniej”, czyli więcej zdrowia i ekologicznych rozwiązań oznacza mniej negatywnego wpływu na środowisko. Dziś, dzięki naszemu przekonaniu, że możliwe jest stworzenie produktu nie tylko skutecznego, ale przede wszystkim bezpiecznego, staliśmy się liderem nowoczesnej eko-technologii, działając z powodzeniem na przeszło 20 światowych rynkach. Naszą największą siłą są jednak ludzie, którzy identyfikują się z naszą filozofią. Naukowcy, pracownicy i przede wszystkim nasi Klienci. Wspólnie wierzymy, że rozwój nie musi oznaczać zniszczenia. Jesteśmy świadomi, że to jaki świat zostawimy naszym dzieciom, zależy również od nas. Wybierając OnlyBio i OnlyEco nie wybierasz produktu - Wybierasz styl życia, w którym ekologia jest czymś więcej, niż tylko reklamowym sloganem. Dołącz do nas - nasza ziemia jest tego warta.

Harmonogram pracy:

  • Pierwsza zmiana: 6:00 - 14:00
  • Druga zmiana: 14:00 - 22:00

Zadania:

  • Rozwój i testowanie formuł kosmetyków kolorowych
  • Tworzenie nowych produktów oraz selekcja pigmentów
  • Dokumentacja procesów laboratoryjnych
  • Kooperacja z działami produkcji i kontroli jakości

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie z chemii lub technologii kosmetyków
  • Preferowane doświadczenie w laboratorium kosmetycznym
  • Zdolność do rozpoznawania i oceny barw
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole
  • Pasja do kosmetyków i kolorów

Preferencje:

  • Biegłość w angielskim

Oferujemy:

  • Szkolenia i kursy
  • Ubezpieczenie życiowe
  • Zniżki na produkty firmy
  • Parking dla zespołu
  • Pakiety świąteczne
  • Wsparcie socjalne
  • Finansowe wsparcie urlopu
  • Możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bydgoszcz
  • Specjalista ds. PR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zakupów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. marketingu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Eksportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. transportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. HR Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536