Specjalista ds. Floty
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Netto Sp. z o.o.
6. 6. 2024

 Miejsce pracy : Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzór nad terminowymi przeglądami i naprawami pojazdów
  • Codzienne wsparcie użytkowników pojazdów
  • Bieżąca współpraca z dostawcami zewnętrznymi
  • Bieżąca obsługa korespondencji flotowej oraz archiwizacja dokumentacji
  • Pełna odpowiedzialność w zakresie monitorowania budżetu, negocjacji oraz w egzekwowaniu warunków umów floty
  • Budżetowanie i optymalizacja kosztów utrzymania floty samochodowej

Nasze wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu flotą samochodową
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (min. B2)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Umiejętność analizy danych oraz raportowania
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Terminowość i rzetelność
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Karta Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniająca do rabatu na zakupy w Netto
  • Darmowy pakiet opieki medycznej Medicover Zdrowie
  • Możliwość przystąpienia do preferencyjnego ubezpieczenia grupowego PZU
  • Możliwość przystąpienia do programu sportowo-rekreacyjnego Medicover Sport
  • Nagrody jubileuszowe
  • Świąteczne doładowania kart Pluxe
  • Programy pracownicze z nagrodami (m.in. „Poleć znajomego”)
  • Darmowy dostęp do aplikacji językowej eTutor

Więcej na temat działu, benefitów i kultury organizacyjnej znajdziesz na: www.kariera.netto.pl.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080