Specjalista ds. Finansowych
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
VTS Sp. z o.o.
16. 9. 2024

Należymy do VTS Group. Kreujemy zaawansowane urządzenia techniczne dla branży HVAC. Naszymi atutami są: wizja, globalny zasięg, innowacyjność, kompleksowość rozwiązań i najlepszy design na świecie. Dla pozostałych firm w naszym sektorze od lat stanowimy niedościgniony benchmark.

Szukamy osoby, która wzmocni nasz zespół w Spółce VTS budując nietuzinkową synergię i efektywność oraz pomagając nam wejść w kolejny etap naszego dynamicznego rozwoju.

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z bankami (w tym obsługa gwarancji bankowych),
  • Zarządzanie ubezpieczeniami firmowymi,
  • Udział w inwentaryzacji zapasów i środków trwałych w zakresie weryfikacji protokołów i zestawień,
  • Przeprowadzanie kontroli poprawności zapisów na kontach księgowych,
  • Weryfikacja poprawności zamykania ksiąg,
  • Przygotowanie okresowych raportów i analiz,
  • Analiza opóźnień w akceptacji faktur, przygotowanie raportów i kontakt z akceptantami w sprawie opóźnień,
  • Udział w projektach grupowych,
  • Generowanie i weryfikowanie systemowych raportów z obszaru finansowo-księgowego,
  • Monitorowanie należności i zobowiązań zgodnych z terminem wymagalności,
  • Bieżące wsparcie zespołu finansowego i księgowego.

Nasze wymagania:

  • minimum 4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • doświadczenie w pracy z systemem ERP
  • wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowość lub finanse
  • zdolności analityczne oraz samodzielność w działaniu
  • bardzo dobra organizacja pracy, obowiązkowość i nastawienie na realizację celów
  • umiejętność sprawnej komunikacji i współpracy z pozostałymi członkami zespołu
  • inicjatywa, zaangażowanie i chęci do rozwiązywania problematycznych zagadnień

To oferujemy:

  • Zyskujesz realny wpływ na budowę naszej kultury organizacyjnej oraz biznesowej efektywności
  • Otrzymujesz szansę na szybki rozwój w najbardziej innowacyjnej firmie w swoim sektorze
  • Możliwość awansu w strukturach Grupy
  • Otrzymujesz atrakcyjne wynagrodzenie, stanowiące odzwierciedlenie naszych wysokich oczekiwań wobec Ciebie.
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w międzynarodowych projektach
  • System  świadczeń pozapłacowych

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Specjalista ds. Eksportu Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Specjalista ds. turystyki Gdańsk
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584