Specjalista ds. Finansowych
  • Warszawa, Włochy, Komitetu Obrony Robotników 49
mazowieckie, Warszawa, Włochy, Komitetu Obrony Robotników 49, mazowieckie, Polska
PHZ Baltona S.A.
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z bankami, firmami konwojującymi oraz firmami obsługującymi płatności.
  • Przygotowywanie cash flow.
  • Dbałość o porządek i prawidłowy obieg dokumentów w firmie.
  • Dbałość o wysoką jakość usług.
  • Współpraca ze spółkami zagranicznymi.
  • Procesowanie płatności.
  • Sporządzanie raportów i analiz na potrzeby Zarządu.
  • Tworzenie i usprawnianie procesów finansowo – księgowych.
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku organizacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe: finanse lub pokrewne.
  • Wcześniejsze doświadczenia na analogicznym stanowisku.
  • Dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint).
  • Doskonała organizacja pracy własnej.
  • Pozytywne nastawienie i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
  • Zaawansowane umiejętności analityczne (mile widziane).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Premie kwartalne (kompetencyjne) oraz roczne (wynikowe).
  • Samodzielną pracę w dobrej atmosferze, profesjonalnym i wspierającym zespole.
  • Możliwości uczestnictwa w ciekawych projektach rozwojowych.
  • Finansowany przez pracodawcę abonament medyczny w Medicover z możliwością rozszerzenia o dodatkowe usługi na preferencyjnych warunkach.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (zniżki pracownicze na produkty dostępne w naszych sklepach i punktach gastronomicznych, możliwość skorzystania z karty Multisport i ubezpieczenia grupowego, dostęp do platformy nauki jęz. obcych, świadczenia świąteczne).

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289